· ASYA TESİSLERİ
Samsun - Istanbul yolu üzerinde, çeşitli medeniyetlere sahne Osmancık asya tesisleri otel, market, çocuk eğlence alanları ve restaurant hizmetleriyle seyahat edenlere, diyet veya kilodan korkusu olmayanlara meşhur Trabzon tereyağı ile pişmiş yemekler sunuyor...

220 kişilik yemek salonu,80 kişilik çay salonu,100 kişilik feast food restoran,60 kişilik etmangal şelale tesisimiz,30 yatak kapasiteli motel ( sıcak su.motel telefon ,tv.),çocuk bahçesi 24 saat akaryakıt istasyonu 24 saat internet erişimi kablosuz (ücretsiz) her türlü sosyal toplantılar, kapalı araç otopark, yöresel ürünlerin bulunduğu market, genç ve dinamik İngilizce-Almanca-Rusca bilen eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin emrindeyiz.
· HÜSEM TESİSLERİ
Hüsem Dinlenme Tesisleri Ordu - Giresun karayolu 16.Km de Gülyalı şahir merkezinde kurulu ve 24 saat hizmet veren turistik bir dinlenme tesisidir.Toplam 1000m2 kapalı alan üzerinde hizmet veren tesiste müşteri memnuniyeti için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Petrol Ofisi, Wc, Market, Mescit, Kafeterya, Otopark ve damak tadınıza hitap eden lokantasıyla yolculuklarınızın vazgeçilmezlerinden olmuştur.Sabah kahvaltısı, balık çeşitleri, sac kavurma ve size unutulmaz lezzetler tattıracak birçok yöresel yemekleriyle; güler yüzlü, temiz ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Hüsem Dinlenme Tesisleri kendini sürekli yenileyerek siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışma ve inşaatlarına devam etmekte olup tesisimiz Haziran ayı içinde yeni haliyle faaliyete geçecektir.
· SİVRİHİSAR NASRETTİN HOCA TES.
Nasrettin hoca yay turistik tesislerimiz Eskişehir-Sivrihisar ilçesi sınırlarında, Ankara-Eskişehir Devlet karayolu üzerinde 120km. dir.

Dünyaca ünlü filozof Nasrettin Hocamızın doğduğu köyün toprakları üzerinde kurulu tesisimizde akaryakıt istasyonu, restoran, gözleme, market, çay bahçesi, mescit ve tuvaletler bulunmaktadır.

Geniş bir alana yayılı tesisimizde otobüsler ve hususi otolar için otoparkımız mevcuttur.
24 saat yolcularımıza kaliteli ve güleryüzlü hizmet vermekten gurur duymaktayız.
· SUNGURLU ULUSOY DAĞ TESİSLERİ
Ankarayı Karadenize baglayan yol üzerinde bulunan tesisimizde;
Yöresel ve her damak tadına uygun menülerin sunulduğu ferah, şık restaurantımızda zaman geçirmek ayrı bir zevk. Tamamen doğal ürünler kullanılarak usta ve deneyimli ahçıların, hijyenik ortamda hazırladıkları yemekler sizin için alışkanlık haline gelecektir.

Tesisimizin, meşhur kuru fasulyesi, tereyağlı pilavı, yayık ayranı, fırın sütlacı ve köy gözlemesinin tadına doyamayacaksınız. Sayısız hizmetleri, yabancı lisan bilir güler yüzlü personeli, nefis yemekleri ile tesisimiz, otomobilleriyle seyehat edenler, yerli ve yabancı turistler için en ideal duraklama, istirahat noktası durumundadır.
Tesisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Dağ Tesisleri Medeniyetler beşiği olan Boğazkale'ye 35 Km, Alacahöyük'e sadece 8 Km uzaklıktadır.
· BOZBEY DİNLENME TESİSLERİ
· YUNUS EMRE TESİSLERİ

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>